SEO Uyumlu Makaleler

Google aramalarında organik olarak üst sıralarda yer almanın etkin yolu SEO Uyumlu, orijinal makalelerdir. Web sitenizdeki metinleri SEO Uyumlu hale getirerek siz de reklama ihtiyaç duymadan Google'da üst sıralarda yerinizi alabilirsiniz.

seo-uyumlu-makaleler

Makale Siparişi Nasıl Verilir?

Eğer siz de SEO uyumlu makalelere ihtiyaç duyuyorsanız, doğru yerdesiniz!

start

Formu Doldurun

Sitemizde yer alan iletişim formunu doldurun. Hangi sektörde faaliyet gösterdiğinizi kaç adet makaleye ihtiyacınız olduğunu ve kaç kelimelik makaleler olacağını belirtin.

speedometer

Fiyat Teklifi Alın

Formunuz bize ulaştıktan sonra markanız için anahtar kelimeler belirlenir. Belirttiğiniz konularda Google’da kimler üst sıralarda çıkıyor saptanır. Rakip analinizin akabinde fiyat listesi tarafınıza gönderilir.

Ödemenizi Yapın

Fiyat listemiz tarafınıza iletildikten sonra onayınız akabinde makalelerinizin teslimat tarihi belirlenir. Ödemenizi yaptığınız anda makaleleriniz yazılmaya başlanır. Teslimat tarihinde tarafınıza onay için iletilir.

OUR FEATURES

The most advanced
services you can dream

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available,
but the majority have suffered alteration.

Sık Sorulan Sorular

SEO Uyumlu Makaleler ile ilgili Sık Sorulan Sorular

Anahtar kelimeleriniz, rakip analizinize ve anahtar kelime analizinize göre tarafımızdan belirlenir.
Talep ettiğiniz makalelerin maliyetini belirledikten sonra onayınız akabinde ödeme yöntemlerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Kredi kartı, Havale ve EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz.
İçerikleri onayınıza gönderdikten sonra 3 iş günü içerisinde içeriklerde revize talep edebilirsiniz. Revizeleriniz doğrultusunda makalelerinizde düzenlemeler yapılarak içerikleriniz tarafınıza teslim edilir.
SEO uyumlu orijinal makaleleriniz .pages, .doc ve .pdf formatlarında tarafınıza e-posta ile iletilmektedir.
testimonial-client-01
5/5

"There are many variations of passages of Lorem Ipsum available but the majority have"

- JONE JANE - COO, AMERIMAR

Sorularınız mı var?

İletişime geçmekten çekinmeyin! SEO uyumlu makaleler ile ilgili aklınıza takılanlar için sitemizdeki formu doldurabilir veya WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

seo-uyumlu-makaleler